Náš tým


Pavla Uzlová

Psychologii jsem vystudovala na Masarykově univerzitě v Brně. Zde jsem rovněž absolvovala roční akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví.

Od roku 2012 pracuji jako psycholog. Ve své dosavadní praxi jsem se věnovala lidem s chronickým duševním onemocněním, lidem s obtížemi ve vztazích, s rodinnými problémy i obtížemi v komunikaci.

Dále se vzdělávám v oboru psychoterapie pod Institutem pro výcvik v Gestalt terapii. Mou terapeutickou práci podrobuji pravidelné supervizi. Intenzivně se věnuji i psychologické diagnostice.

Počátkem roku 2015 jsem byla zařazena v předatestační přípravě na Institutu postgraduálního vzdělávání v oboru klinická psychologie. V současné době žiji a pracuji v Praze, kde jsem zaměstnána ve dvou zdravotnických zařízeních, v nichž pracuji jako psycholog.

V roce 2016 jsem vytvořila tento web a začala jsem se úzce specializovat na psychologické vyšetření pro získání nebo prodloužení zbrojního průkazu skupiny A B C D E a F. Svůj volný čas věnuji především rodině, literatuře, józe, pobytům v přírodě a dobré kávě.


Mgr. Štěpán Borkovec

Vystudoval jsem psychologii na Filozofické fakultě na Masarykově universitě v Brně a absolvoval 5-letý výcvik v psychoterapii v pražském institutu Hermés.

Od roku 2009 pracuji jako terapeut v Terapeutické komunitě Sejřek pro drogově závislé a také v soukromém psychologické a diagnostické praxi.

. Jsem řádným členem Českomoravské psychologické společnosti a České asociace pro psychoterapii. Mojí specializací je individuální psychoterapie a diagnostika pro dospělé, dospívající a párová terapie. Ve svém portfoliu služeb nabízím úzce specializované vyšetření k získání nebo prodloužení zbrojního průkazu skupiny A B C D E F.

Statistiky


Vyšetřených žadatelů
Ordinace v Praze
% spokojených zákazníků
hod. doba vyřízení

Proč kě mě?


Příjemné prostředí

Moje pracoviště sídlí v Praze a je útulně a příjemně zařízené.

Jednoduchá cesta

Jelikož sídlím na Praze 3, cesta ke mě je velmi jednoduchá.

Rychlé vyřízení

Celé vyšetření způsobilosti trvá pouze 3-4 hodiny.

Nové metody

Při vyšetření svých klientů využívám nejmodernější metody psychodiagnostiky.

Dotazy a poradna

Pokud potřebujete s čímkoliv pradit, obraťte se na mě! Ráda Vám pomohu.

Výsledky testů ihned

Ihned po skončení vyšetření Vám sdělím výsledky a dostanete posudek.

Moje zkušenosti


Zbrojní průkazy100
Vztahová psychologie50
Dětská psychologie75
Zdravotnická psychologie25

Vystudovala jsem psychologii na Masarykově univerzitě v Brně.

V současné době žiji a pracuji v Praze, kde jsem zaměstnána ve dvou zdravotnických zařízeních, v nichž působím jako psycholog.

V soukromé praxi se specializuji na psychologická vyšetření pro získání nebo prodloužení zbrojního průkazu skupiny A B C D E a F.

Testy je možné absolvovat na mém pracovišti v Praze. Ke své práci přistupuji s profesionálním nasazením, neustále se vzdělávám ve svém oboru a snažím se vytvářet přátelské a příjemné prostředí pro své klienty.